Distributoři elektrické energie ohlásili zvýšení ceny elektrického proudu. 

Důležitou událostí letošního roku  bylo oznámení zdražení elektrické energie v České republice. Tyto ceny porostou i v roce následujícím. 

Podle je důvodem zdražení elektrického proudu zhoršení ekonomické struktury a potřebné investice do infrastruktury elektrické sítě. 

Krom toho příslušné ministerstvo oznámilo, že bude brzy zakázán dovoz zařízení na úsporu elektrické energie včetně  K tomuto rozhodnutí došlo z toho důvodu, že (jak tvrdí na ministerstvu) nebyla tato dostatečně testována v elektrických sítích. 

Představitel celního úřadu krátce komentoval: „Ano, dovoz na úsporu elektrického proudu bude opravdu zakázán."

Co je Tesla Saver ECO? 

na úsporu energie je velmi populární v USA i Evropě, kde po tomto 2 v 1 řešení na úsporu proudu obyvatelé prostě "šílí".

Zařízení, které se nachází v balíčku, se prostě jen zapojí do zásuvky doma nebo v kanceláři a normalizuje funkci elektrické sítě tak, že snižuje zatížení tím způsobem, že odstraňuje reaktivní komponent, tedy "jalovou" energii, která je "neužitečná", ale přitom spotřebovává proud. Tím způsobem dojde k využití pouze aktivní energie, spotřebiče spotřebují méně proudu a společně dojde k ušetření až 61,3 % elektrické energie. V Česku se toto zařízení, které se nabízí společně s programem, objevilo v průběhu roku 2016 a stalo se velmi populárním mezi odborníky: inženýry elektrotechniky, elektrikáři, komunálními pracovníky. Velký počet normálních lidí tento ani nezná, a to z důvodu zákazu jeho reklamy.

Jak ušetřit při nových cenách elektrického proudu? 

Samozřejmě po zákazu dovozu zařízení na úsporu elektrické energie nebude Tesla Saver ECO balíček zcela stažen z prodeje, ale jeho cena několikanásobně naroste!

Toto řešení na úsporu elektrické energie si momentálně můžete , ale brzy jeho cena naroste 4-5krát. Smutné zprávy...

A proto pokud ve svém bytě, domě nebo kanceláři ještě nemáte Tesla Saver ECO , přišel čas, abyste si ho koupili dříve, než jeho cena několikanásobně naroste. Získáte tak dvojnásobný užitek: ušetříte na koupi samotného balíčku a snížíte účty za proud až dvojnásobně. Tak zdražení proudu nezpůsobí díru ve vašem domácím rozpočtu.

Odpovězte na pár krátkých otázek a zjistěte, jak můžete snížit své účty za proud až o 50%! 

Komentáře
 • Petr Málek

  To je hrůza... je fajn, že jsou ještě zařízení na skladě za starou cenu, můžu si tak objednat i rezervní. Musím taky jedno koupit rodičům...

 • Tereza

  Paraaaaaaaada :((((( To je vrchol drzosti!!! Zvyšme ceny a zabraňme úspoře! Nemám slov... :S

 • David_PL

  Opravdu to pomuze usetrit? Nejsem si jisty, jestli bych to pouzival...

 • Kuba

  Má tady někdo fotku, jak vypadá , když se zastrčí do zásuvky? 

 • Balák

  Dokud se rozmýšlíš, my vykoupíme zásoby! Nekupuj, bude toho víc pro nás ;) A vypadá to takhle

 • Anna Volná

  Žiju s manželkou v dvoupokojovém bytě a měsíčně jsme za proud platili obrovské sumy! Poté, co jsme začali používat tento balíček, účet se nám snížil o polovinu. Takže je teď jasné, kdo bude profitovat ze zakázání dovozu tohoto produktu, ti samí lidé, kteří zbohatnou díky zdražení proudu :(

 • Petra999

  Kde jste si to objednali? 

 • Anna Volná

  Petro, já jsem obyčejně opravdu nedůvěřivý tvor a objednávám si jen ověřené věci. Takže jsem si i toto zařízení objednala z . Jsou testovaná

 • Petra999

  Prodává se to jen v Praze? 

 • Anna Volná

  Petro, normálně jsem velmi nedůvěřivá osoba a objednávám si pouze prověřené věci. Takže jsem si i tento balíček objednala z této . Jsou testovaní.

 • Petra999

  Moc díky! Jinak i cena je skvělá. Objednala jsem si hned dva. 

 • Ivo

  To je opravdu směšné „nejsou dostatečně testovaná na elektrických sítích", smál bych se, ale je to žalostné

 • Zdenka

  Používáme tento balíček již skoro 7 měsíců. Účty za proud jsou opravdu skoro 2krát nižší. Chtěli jsme to koupit i rodičům, ale očividně jsme zaváhali :(

 • _Marcela_

  Pfff... To se nedá ani komentovat. Takhle je to u nás všechno - VŠECHNO SE ZDRAŽUJE A JAKÝKOLIV ZPŮSOB, SE KTERÝM MŮŽEME UŠETŘIT, NÁM ZAKAZUJOU! 

 • 12345

  Koupili jsme do bytu a po několika měsících jsme ušetřili na novou ledničku! to je neuvěřitelné :)))

 • BBB-967

  Tohle se mi nelíbí... až zdraží proud, zdraží se všechno

 • PrincessLayla

  Prvotřídní věcička! Objednali jsme si dvě a včera nám obě přišla!